KORGFÅTÖLJ, påfågel-modell, 1900-tal.

1633623. KORGFÅTÖLJ, påfågel-modell, 1900-tal.

Bambu och rotting.

Slitage, fläckar, beslag med rost. Enstaka rottingskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bambu och rotting.

Antal besök: 712