HATTHYLLA OCH SKOHYLLA, Ulf Scherlin, Greith AB.

1633388. HATTHYLLA OCH SKOHYLLA, Ulf Scherlin, Greith AB.

Borstat stål och ek. Längd 58 cm.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 858