VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

163319. VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Förgylld. Westerstrands urverk. Pendel och nyckel finns.

Mindre färgbortfall. Mindre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 806