LUFTMADRASSER, 2 st, Triplex Trelleborg. 1950-tal.

163317. LUFTMADRASSER, 2 st, Triplex Trelleborg. 1950-tal.

Fotpump medföljer. Längd 175 x 72 cm.

Slitage, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, lagningar.

Antal besök: 2 140