HELMUT NEWTON. EFTER. "The Kiss", Offsetlitografi, Special Collection, signerad.

163286. HELMUT NEWTON. EFTER. "The Kiss", Offsetlitografi, Special Collection, signerad.

36 x 23 cm.

Helmut Newton (1920–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 23 cm.

Helmut Newton (1920–2004)

Antal besök: 3 423