ALF SVENSSON. FÅTÖLJER, 1 par, Dux, 1950-1960-tal.

163259. ALF SVENSSON. FÅTÖLJER, 1 par, Dux, 1950-1960-tal.

Bokstomme, dynor möjligen med originaltyg. Höjd 74 cm.

Dynor med fläckar. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 098