VÄSKA, "Barnaby", Mulberry.

VÄSKA, "Barnaby", Mulberry.
1632595. VÄSKA, "Barnaby", Mulberry.

Axelväska i brunt läder med detaljer i mässing. Invändigt fack med dragkedja. Numrerad plakett. Ställbar axelrem.
Bredd 40 cm, höjd 30 cm.

Bruksslitage, hårdare ställvis.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 40 cm, höjd 30 cm.

Antal besök: 1 840