Axelväska i brunt läder med detaljer i mässing. Invändigt fack med dragkedja. Numrerad plakett. Ställbar axelrem.
Bredd 40 cm, höjd 30 cm.
Bruksslitage, hårdare ställvis.
Bredd 40 cm, höjd 30 cm.