HÄSTTAVLA, blyerts, 1900-tal.

HÄSTTAVLA, blyerts, 1900-tal.
1632042. HÄSTTAVLA, blyerts, 1900-tal.

höjd 42 cm, bredd 62 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 42 cm, bredd 62 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 395