Göteborgs Auktionsverk
Möbler
Fåtöljer & Stolar
TABURETTER, 1 par , Karl Johan stil, 1900-tal.
163197. TABURETTER, 1 par , Karl Johan stil, 1900-tal.
Björk.
Slitage, 1 st knopp defekt.
Gör en kostnadsfri värdering!
Björk.
Slitage, 1 st knopp defekt.
Göteborgs Auktionsverk
667