SKULPTUR i brons och ben, 2 st, Kina, 1900-talets senare del.

163150. SKULPTUR i brons och ben, 2 st, Kina, 1900-talets senare del.

Bronsskultur, höjd 25,5 cm
Benskulptur, höjd 22,5 cm inklusive träfot.

Mindre skador på benskulpturen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bronsskultur, höjd 25,5 cm

Antal besök: 2 305