PARTI SILVER, bestick, tot vikt 405g.

16312. PARTI SILVER, bestick, tot vikt 405g.

Bestående av bland annat sked Hans Hansen Danmark, 3 skedar AGA 1883 samt 8 skedar A.G.D 1926-1928.

Slitage. Bucklor/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Bucklor/skador.

Antal besök: 431