GITARR, Harmony, H74 meteor, 1960-tal.

1631171. GITARR, Harmony, H74 meteor, 1960-tal.

I case. Längd ca 105 cm.

Brukslitage med mindre skavmärken och något böjd hals
1 beslag til case trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

I case. Längd ca 105 cm.

1 beslag til case trasigt.

Antal besök: 3 371