OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, daterad, 1991, " Flöjtspelande Krishna ".

163104. OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, daterad, 1991, " Flöjtspelande Krishna ".

175 x 123 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

175 x 123 cm.

Antal besök: 913