Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, daterad, 1991, " Flöjtspelande Krishna ".
163104. OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, daterad, 1991, " Flöjtspelande Krishna ".
175 x 123 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
175 x 123 cm.
Auktionsverket Engelholm
830