Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

Burken stämplad. Spegelns längd 22, burkens höjd 8,5 cm.

Slitage

Slitage.

Högsta bud:
1 200 SEK
Utropspris: 2 000 SEK
Slutar om:
Sålt
25 apr 2012 kl. 19:24 CEST

Budhistorik

5 25 apr kl. 19:221 200 SEK
4 A 25 apr kl. 19:221 100 SEK
5 25 apr kl. 19:221 100 SEK
4 25 apr kl. 18:281 000 SEK
Bevakningspriset1 000 SEK uppnåddes.
3 21 apr kl. 20:13900 SEK
Visa alla 7 bud
2 12 apr kl. 17:55800 SEK
1 12 apr kl. 16:10600 SEK

Slitage

Slitage.

Transport: Från 200 SEK

Hämta på plats
0 SEK
Hemleverans
400 SEK

Transport till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
200 SEK
Tyskland
200 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Växjö, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Föremålsnr
16308

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 315