Burken stämplad. Spegelns längd 22, burkens höjd 8,5 cm.

Slitage

Slitage.

Spinner 67273826e6c9796ea75b539cadbf9e8539db96d3529f8c1033fcf648bab5202e

Slitage

Slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortPayPalBankgiroBanköverföring

Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Föremålsnr
16308
Antal besök: 434

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!