Burken stämplad. Spegelns längd 22, burkens höjd 8,5 cm.

Slitage

Slitage.

Slitage

Slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortPayPalBankgiroBanköverföring

Ort
Stockholm, Sverige
Auktionshuset Kolonn
Föremålsnr
16308
Antal besök: 465

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!