JAEGER-LECOULTRE, bordsur, manuell, 8-dagarsverk.

1630748. JAEGER-LECOULTRE, bordsur, manuell, 8-dagarsverk.

Höjd ca 19,5 cm.
Jaeger-LeCoultre Swiss Made 437.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksslitage. Märkningar på undersida. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19,5 cm.

Antal besök: 1 220