ELSA AGÉLII. Textiltavla.

ELSA AGÉLII. Textiltavla.
1630648. ELSA AGÉLII. Textiltavla.

Kamel och kupoler. Signerad samt daterad 2005.14x13 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 785