LIZ ZWICK. Färglitografi.

1630616. LIZ ZWICK. Färglitografi.

Nattens broar 1. Signerad samt numrerad 77/150 ex.
40x49 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x49 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 587