GÖRAN GIMDAL. Blandteknik.

GÖRAN GIMDAL. Blandteknik.
1630553. GÖRAN GIMDAL. Blandteknik.

Figurkomposition. Signerad. 29x41 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 006