SOFFA, engelsk stil.

SOFFA, engelsk stil.
163050. SOFFA, engelsk stil.

Dekor med intarsia. Längd 200, djup 74 cm.

Slagskador på ben.
Repor på armstöd.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
163050. SOFFA, engelsk stil.

Slagskador på ben.
Repor på armstöd.
Bruksslitage.

Antal besök: 1 325