SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-tal.

16302. SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-tal.

Hjultrissor, skuren dekor, längd 119, bredd 79, höjd 77 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 548