SPEGEL, nyrokoko-stil.

163018. SPEGEL, nyrokoko-stil.

Förgylld. Genombrutet krön. Fasettslipat glas. Höjd 106 cm, bredd 53 cm.

Några slagskador och bitar borta av förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 478