LEKSAKSBILAR, 3 st, brandbil & ambulanser.

1630115. LEKSAKSBILAR, 3 st, brandbil & ambulanser.

Brandbil, ca 26 cm lång.
Ambulans, plast, Yonezawa, Japan, ca 26 cm lång.
Ambulans, plåt, Korea, ca 15 cm lång.

Slitage, repor, lackskav. Gubbar/delar saknas på brandbilen.
Ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brandbil, ca 26 cm lång.

Antal besök: 746