DAMSKRIVBORD, Louis XV-stil, intarsia, 1900-tal.

16296. DAMSKRIVBORD, Louis XV-stil, intarsia, 1900-tal.

En låda i sargen, nyckel finns, längd 93, bredd 54, höjd 75 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 662