KOPPARLÅDA, 1900-talets första hälft.

1629571. KOPPARLÅDA, 1900-talets första hälft.

Dekor från Grekiska mytologin. Bredd 23 cm. Djup 10 cm. Höjd 20 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 980