OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pasteller, 4-stycken.

1629397. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pasteller, 4-stycken.

Sagomotiv. Signerade Alwe samt daterad 48-49.
14x13 cm.

Mindre ytslitge.

Gör en kostnadsfri värdering!

14x13 cm.

Mindre ytslitge.

Antal besök: 207