SOFFA, STOLAR, 2 st, nyrokoko, 1800-talets slut.

16289. SOFFA, STOLAR, 2 st, nyrokoko, 1800-talets slut.

Skuren dekor, bär ägarmonogram, soffans längd 167 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 559