BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

162872. BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 104,5, bredd 49,5, höjd 81 cm.

Smärre slitage, märke, stenskiva med smärre nagg.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 565