FÅTÖLJER, ett par, Art Deco, möjligen Otto Schulz, Boet, 1920/30-tal.

162845. FÅTÖLJER, ett par, Art Deco, möjligen Otto Schulz, Boet, 1920/30-tal.

Höjd: ca 85 cm.

Slitage, märken, repor. Ena ryggen med två hål (se bild). Smärre stötskador. Klädsel med omfattande slitage och skador. Ena fåtöljen saknar en knapp i ryggen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 85 cm.

Antal besök: 2 361