STRINDBERGSLAMPA, mässing och glas, 1900-talets första kvartal.

162813. STRINDBERGSLAMPA, mässing och glas, 1900-talets första kvartal.

Höjd 44 cm.

Slitage. Fot med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm.

Slitage. Fot med bucklor.

Antal besök: 755