RINGAR, 2 st, 14k guld. Tot vikt 14,9g.

16277. RINGAR, 2 st, 14k guld. Tot vikt 14,9g.

14k vitt och gult guld, inköpta i Ankara, otydliga stämplar.
Storlek: 16,5 respektive tvådelad ring: 17,5.

Bruksslitage/Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage/Slitage.

Antal besök: 762