MAURICE MOBERG. "Blommande fruktträd". Olja på duk, signerad och daterad -95.

162764. MAURICE MOBERG. "Blommande fruktträd". Olja på duk, signerad och daterad -95.

Landskap. Ca 60x78 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap. Ca 60x78 cm.

Antal besök: 6 888