KLAFFBORD med låda, 1800/1900-tal.

1627283. KLAFFBORD med låda, 1800/1900-tal.

Höjd 65, bredd 86,5, längd med nedfällda klaffar 44, längd med klaffar 100 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 978