OKÄND KONSTNÄR. Skulptur, keramik, signerad.

162718. OKÄND KONSTNÄR. Skulptur, keramik, signerad.

Glaserad. Fiskare med nät. Höjd ca 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 698