PALL, björk med lädersits.

1627176. PALL, björk med lädersits.

45x45 cm. Höjd 47 cm.

Nyare sadelgjord. Brukslitage. Sits med ytrepor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x45 cm. Höjd 47 cm.

Antal besök: 264