CARLE VERNET. EFTER. Litografi.

1627173. CARLE VERNET. EFTER. Litografi.

Arabisk man med häst. Signerad i trycket. Tryckt av Francois Seraphin Deipech. (1778-1825). 30x38 cm.

Fläckar, slitage samt marginaler med mindre revor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 853