VITRINSKÅP, 19/2000-tal.

VITRINSKÅP, 19/2000-tal.
16271. VITRINSKÅP, 19/2000-tal.

Längd 80, bredd 42, höjd 184 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 692