BYRÅ, med skåpsdörrar, jugend, furu, 1900-tal.

16269. BYRÅ, med skåpsdörrar, jugend, furu, 1900-tal.

Längd 90, bredd 50, höjd 131 cm.

Nyckel saknas, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel saknas, slitage.

Antal besök: 965