GUNGSTOL. Gemla Diö, 1960-tal.

162606. GUNGSTOL. Gemla Diö, 1960-tal.

Vitlackerad. Etikettmärkt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitlackerad. Etikettmärkt.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 862