SKÖRDESÄRK, linneväv, 1800/1900-tal.

1626047. SKÖRDESÄRK, linneväv, 1800/1900-tal.

Ryggmått ca 110 cm
Med mönstersöm och brodyr framtill.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ryggmått ca 110 cm

Bruksskick.

Antal besök: 917