FLYGHJÄLM, England, övertryckshjälm 12P, 1960-tal.

1625719. FLYGHJÄLM, England, övertryckshjälm 12P, 1960-tal.

Huvud ingår. Instruktionsbok samt låda. (Användes i Sverige till Draken). Låda 35x35 cm. Höjd 25 cm. Size 1.

Brukslitage. Visir med litet hål. (spricka).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 781