HÖRNSKÅP, vägghängt, bemålat trä, antagligen Järvsö, Hälsingland, 17/1800-tal.

1625713. HÖRNSKÅP, vägghängt, bemålat trä, antagligen Järvsö, Hälsingland, 17/1800-tal.

Bredd 67,5 cm, djup 41 cm, höjd 87 cm.

Slitage och orangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och orangrepp.

Antal besök: 449