VAS, porslin, Alf Wallander, Rörstrand.

1625702. VAS, porslin, Alf Wallander, Rörstrand.

Höjd 23 cm.

Krackelerad, sprickor, nagg och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Antal besök: 443