FÅTÖLJ, rotting, 1950-tal.

FÅTÖLJ, rotting, 1950-tal.
162569. FÅTÖLJ, rotting, 1950-tal.

Fåtölj originalskick, 1950-tal.

Saknar några tellikor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 698