GLASSKÅL, 2000-tal, signerad.

GLASSKÅL, 2000-tal, signerad.
1625685. GLASSKÅL, 2000-tal, signerad.

Storlek 43x34 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 43x34 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 351