HÖGTALARE, ETT PAR B&W DM110.

HÖGTALARE, ETT PAR B&W DM110.
1625559. HÖGTALARE, ETT PAR B&W DM110.

Bowers & Wilkins, 1980-tal, serienummer. 40577, vardera 49cm x 25cm.

Ej provad för elektrisk överensstämmelse och bör undersökas av en kvalificerad elektriker före användning, ett membran inverterat,
några mindre kosmetiska skador i hela, annars bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

The Auction Hub
Antal besök: 3 021