1625559. HÖGTALARE, ETT PAR B&W DM110.
Bowers & Wilkins, 1980-tal, serienummer. 40577, vardera 49cm x 25cm.
Ej provad för elektrisk överensstämmelse och bör undersökas av en kvalificerad elektriker före användning, ett membran inverterat,
några mindre kosmetiska skador i hela, annars bra.