HALSBAND, 4 st, lapis lazuli och silver, 1900/2000-tal.

162549. HALSBAND, 4 st, lapis lazuli och silver, 1900/2000-tal.

Collier, 2 st lapis lazuli, längd ca 60-68 cm.
Halssmycken 2 st, silver.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halssmycken 2 st, silver.

Bruksslitage.

Antal besök: 760