KANDELABER, barockstil, massiv malm, 1900-tal.

162524. KANDELABER, barockstil, massiv malm, 1900-tal.

Fyra ljuspunkter. Dekorerad med örn (möjligen Preussiska riksörnen). Otydlig rund stämpel i botten. Höjd 52, längd 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 147