PERISKOP, Nife VK-1, 1900-tal.

1625147. PERISKOP, Nife VK-1, 1900-tal.

I trälåda. Kikarens längd ca 41 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 838