BÅTMODELL, 2 mastat segelfartyg, 1900-tal.

1625115. BÅTMODELL, 2 mastat segelfartyg, 1900-tal.

Bemålat trä, längd ca 103 cm, höjd exkl. ca 90 cm
Lös fungerande kompass medföljer.

Slitage, repor, mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 841